Skip to content Skip to footer

Zaterdag 20 april is het ADO Kids Day!

Beste ADO-KID, 

Op zaterdag 20 april speelt ADO Den Haag de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven. Het is de laatste van in totaal vier thuiswedstrijden die ADO Den Haag ‘s middags speelt en daar maken we ook deze keer weer een bijzondere familiedag van.

ADO Kids kunnen voor slechts EUR 2,50 een kaart bestellen
ADO Kids kunnen via onderstaande link voor slechts EUR 2,50 een kaart aanschaffen op onze Lex Schoenmakertribune. De andere wedstrijden in het weekend was de familietribune volledig uitverkocht dus zorg dat je er snel bij bent om jouw kaart te bestellen. Ouders, verzorgers en/of begeleiders kopen eenvoudig via hun eigen account een extra kaart voor de wedstrijd. 

Beste ADO-KID, 

Op zaterdag 20 april speelt ADO Den Haag de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven. Het is de laatste van in totaal vier thuiswedstrijden die ADO Den Haag ‘s middags speelt en daar maken we ook deze keer weer een bijzondere familiedag van.

ADO Kids kunnen voor slechts EUR 2,50 een kaart bestellen
ADO Kids kunnen via onderstaande link voor slechts EUR 2,50 een kaart aanschaffen op onze Lex Schoenmakertribune. De andere wedstrijden in het weekend was de familietribune volledig uitverkocht dus zorg dat je er snel bij bent om jouw kaart te bestellen. Ouders, verzorgers en/of begeleiders kopen eenvoudig via hun eigen account een extra kaart voor de wedstrijd. 

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]