Skip to content Skip to footer

Woensdagmiddag 27 maart kindermiddag van 2 tot 12 jaar

We nodigen met veel plezier alle kinderen tussen de 2 en 12 jaar uit voor een geweldige middag vol plezier en avontuur! Op woensdagmiddag 27 maart organiseren we een speciale kindermiddag die je niet wilt missen.

Locatie: Supportershome Tijd: 13:00 – 16:00 uur

We hebben een boordevol programma voorbereid, inclusief spannende activiteiten en leuke verrassingen:

  • Eieren zoeken
  • Springkussens
  • Kleurwedstrijd
  • Goodiebag
  • Alberto

Om deel te nemen aan deze gezellige middag, vragen we je om je van tevoren aan te melden via adodenhaagkindermiddag@gmail.com. Vermeld alsjeblieft de naam en leeftijd van je kind(eren) bij de aanmelding. Wees er snel bij, want vol = vol!

We kijken ernaar uit om samen een onvergetelijke middag te beleven. Tot dan!

We nodigen met veel plezier alle kinderen tussen de 2 en 12 jaar uit voor een geweldige middag vol plezier en avontuur! Op woensdagmiddag 27 maart organiseren we een speciale kindermiddag die je niet wilt missen.

Locatie: Supportershome Tijd: 13:00 – 16:00 uur

We hebben een boordevol programma voorbereid, inclusief spannende activiteiten en leuke verrassingen:

  • Eieren zoeken
  • Springkussens
  • Kleurwedstrijd
  • Goodiebag
  • Alberto

Om deel te nemen aan deze gezellige middag, vragen we je om je van tevoren aan te melden via adodenhaagkindermiddag@gmail.com. Vermeld alsjeblieft de naam en leeftijd van je kind(eren) bij de aanmelding. Wees er snel bij, want vol = vol!

We kijken ernaar uit om samen een onvergetelijke middag te beleven. Tot dan!

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]