Skip to content Skip to footer

Woensdag 3 mei: De ADO Kids Cup!

Beste ADO-KID, 

Woensdag 3 mei 2023 staat de tweede editie van de ADO KIDS Cup op het programma! Vorige editie was met maar liefst 110 kids een groot succes. In dit speciale evenement, waarin alleen toegang is voor ADO KIDS leden, komen ook graag spelers en speelsters van het eerste elftal kijken naar de talenten van de toekomst. Onderstaand de info betreft dit fantastische evenement. 

Activiteit: ADO KIDS Cup 
Datum: Woensdag 3 Mei 2023 
Tijdstip: 10.00 uur inloop, 10.30 uur start RONDE 1, Uiterlijk 14.00 uur zal het evenement klaar zijn. 
Locatie: Jeugdcomplex ”De Aftrap”. Adres: Meester P. Droogleever Fortuynweg 16, 2533 SR Den Haag
Benodigdheden: Sportkleding, Voetbalschoenen, Scheendekkers, Eten/drinken, Pen & Papier voor handtekeningen. 

Op deze dag zal de kantine van 09.00 – 15.00 uur open zijn om eventuele versnaperingen te kunnen kopen. Voorafgaand aan het evenement zullen de kleedkamers open zijn. Na afloop zullen de kleedkamers om 14.30 uur gesloten worden. Hou hier rekening mee! 

Wil jij dit fantastische evenement NIET missen?! Schrijf je dan nu in via de onderstaande button! Inschrijving kan tot zondag 30 april 2023!

Beste ADO-KID, 

Woensdag 3 mei 2023 staat de tweede editie van de ADO KIDS Cup op het programma! Vorige editie was met maar liefst 110 kids een groot succes. In dit speciale evenement, waarin alleen toegang is voor ADO KIDS leden, komen ook graag spelers en speelsters van het eerste elftal kijken naar de talenten van de toekomst. Onderstaand de info betreft dit fantastische evenement. 

Activiteit: ADO KIDS Cup 
Datum: Woensdag 3 Mei 2023 
Tijdstip: 10.00 uur inloop, 10.30 uur start RONDE 1, Uiterlijk 14.00 uur zal het evenement klaar zijn. 
Locatie: Jeugdcomplex ”De Aftrap”. Adres: Meester P. Droogleever Fortuynweg 16, 2533 SR Den Haag
Benodigdheden: Sportkleding, Voetbalschoenen, Scheendekkers, Eten/drinken, Pen & Papier voor handtekeningen. 

Op deze dag zal de kantine van 09.00 – 15.00 uur open zijn om eventuele versnaperingen te kunnen kopen. Voorafgaand aan het evenement zullen de kleedkamers open zijn. Na afloop zullen de kleedkamers om 14.30 uur gesloten worden. Hou hier rekening mee! 

Wil jij dit fantastische evenement NIET missen?! Schrijf je dan nu in via de onderstaande button! Inschrijving kan tot zondag 30 april 2023!

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]