Skip to content Skip to footer

Wat doet Supportersvereniging Haagsche Bluf?

Één van de werkgroepen die wij hebben is organiseren van evenementen voor de supporters van onze FC. Sinds Corona zijn wij hier weer volop mee bezig en moet dit leiden tot nog meer evenementen. Tot nu toe hebben we o.a. artiesten in het supporters home en sinds de nacompetitie ook deels op veld van het stadion verzorgd. Zie de foto’s. Ook hebben wij in april vorig seizoen een poker toernooi georganiseerd.

Wij zijn altijd op zoek naar supporters die ons willen helpen met het bedenken en organiseren van diverse evenementen. Geïnteresseerd? Neem dan contact met ons op.

Voor het supporters home zijn wij bezig met het vervangen van de speakers e.d. hiervoor is al een deel aangeschaft en deels voorgeschoten door de Supportersvereniging. Voor het overige deel zijn wij hard op zoek naar sponsors. O.a. @the.rolling.chef , @the.private.bartenders , @bergendenbreems , @cafebijonszoetermeer , @baatlogistiek , @aannemersbedrijfimmersvdberg , @robbiepas , @wesleydebruinzanger en @jackdoenl hebben al gesponsord en zowel @fcdhmn en supportersvereniging Haagsche bluf hebben een deel ingelegd.

Zie flyers voor meer informatie

Via deze weg willen wij ook de artiesten @djgizmomusic , @outsidersnl , @robbiepas , @djspike-e, @wesleydebruinzanger , @mike.tierra , @jackdoenl , @stainsneddiec_official , @stickdh , @djbillythekit , @dominiquebase , @marclapre en @ibranovski bedanken.

Één van de werkgroepen die wij hebben is organiseren van evenementen voor de supporters van onze FC. Sinds Corona zijn wij hier weer volop mee bezig en moet dit leiden tot nog meer evenementen. Tot nu toe hebben we o.a. artiesten in het supporters home en sinds de nacompetitie ook deels op veld van het stadion verzorgd. Zie de foto’s. Ook hebben wij in april vorig seizoen een poker toernooi georganiseerd.

Wij zijn altijd op zoek naar supporters die ons willen helpen met het bedenken en organiseren van diverse evenementen. Geïnteresseerd? Neem dan contact met ons op.

Voor het supporters home zijn wij bezig met het vervangen van de speakers e.d. hiervoor is al een deel aangeschaft en deels voorgeschoten door de Supportersvereniging. Voor het overige deel zijn wij hard op zoek naar sponsors. O.a. @the.rolling.chef , @the.private.bartenders , @bergendenbreems , @cafebijonszoetermeer , @baatlogistiek , @aannemersbedrijfimmersvdberg , @robbiepas , @wesleydebruinzanger en @jackdoenl hebben al gesponsord en zowel @fcdhmn en supportersvereniging Haagsche bluf hebben een deel ingelegd.

Zie flyers voor meer informatie

Via deze weg willen wij ook de artiesten @djgizmomusic , @outsidersnl , @robbiepas , @djspike-e, @wesleydebruinzanger , @mike.tierra , @jackdoenl , @stainsneddiec_official , @stickdh , @djbillythekit , @dominiquebase , @marclapre en @ibranovski bedanken.

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]