Skip to content Skip to footer

Vrijdag 3 november Tafelvoetbal, Darten en tafeltennis

Op vrijdag 3 november 2023 verwelkomen we je graag bij ons thuis voor een avond vol opwinding, competitie en plezier! We hebben een avond boordevol tafelvoetbal, darten en tafeltennis gepland, allemaal georganiseerd in het comfort van ons gezellige thuis.

Wanneer?
Vrijdag 3 november 2023
Vanaf 19:00 uur zijn we open voor de deelnemers en toeschouwers.

Wat staat je te wachten?

Tafelvoetbal: Laat je vaardigheden zien en laat de bal in het doel van je tegenstander belanden. Word jij de tafelvoetbalkampioen van de avond?

Darten: Richt, werp en scoor! Test je nauwkeurigheid en zie wie de beste worpen kan maken. Een competitie voor degenen die van precisie houden!

Tafeltennis: Snelheid en behendigheid zijn de sleutelwoorden bij tafeltennis. Laat zien hoe snel je de bal over het net kunt laten stuiteren en win het spel!

Waar?
Het Home

Hoe doe je mee?
Iedereen is welkom om deel te nemen! Of je nu een doorgewinterde professional bent of gewoon op zoek bent naar wat plezier, kom langs en doe mee. We zorgen voor alle benodigde apparatuur, dus je hoeft alleen maar je enthousiasme mee te nemen.

Toegang:
Dit evenement is gratis voor deelnemers en toeschouwers. Kom gewoon langs, sluit je aan bij de spellen en geniet van de opwinding van de wedstrijd!

Dus, markeer vrijdag 3 november 2023 in je agenda, nodig je vrienden uit en bereid je voor op een avond vol sportieve uitdagingen en vriendschap. We kijken ernaar uit om je te zien en samen een geweldige tijd te hebben!

Tot dan!

Op vrijdag 3 november 2023 verwelkomen we je graag bij ons thuis voor een avond vol opwinding, competitie en plezier! We hebben een avond boordevol tafelvoetbal, darten en tafeltennis gepland, allemaal georganiseerd in het comfort van ons gezellige thuis.

Wanneer?
Vrijdag 3 november 2023
Vanaf 19:00 uur zijn we open voor de deelnemers en toeschouwers.

Wat staat je te wachten?

Tafelvoetbal: Laat je vaardigheden zien en laat de bal in het doel van je tegenstander belanden. Word jij de tafelvoetbalkampioen van de avond?

Darten: Richt, werp en scoor! Test je nauwkeurigheid en zie wie de beste worpen kan maken. Een competitie voor degenen die van precisie houden!

Tafeltennis: Snelheid en behendigheid zijn de sleutelwoorden bij tafeltennis. Laat zien hoe snel je de bal over het net kunt laten stuiteren en win het spel!

Waar?
Het Home

Hoe doe je mee?
Iedereen is welkom om deel te nemen! Of je nu een doorgewinterde professional bent of gewoon op zoek bent naar wat plezier, kom langs en doe mee. We zorgen voor alle benodigde apparatuur, dus je hoeft alleen maar je enthousiasme mee te nemen.

Toegang:
Dit evenement is gratis voor deelnemers en toeschouwers. Kom gewoon langs, sluit je aan bij de spellen en geniet van de opwinding van de wedstrijd!

Dus, markeer vrijdag 3 november 2023 in je agenda, nodig je vrienden uit en bereid je voor op een avond vol sportieve uitdagingen en vriendschap. We kijken ernaar uit om je te zien en samen een geweldige tijd te hebben!

Tot dan!

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]