Skip to content Skip to footer

Verleng nu je seizoenskaart en krijg play-off-duels gratis

Seizoenkaarthouders van ADO Den Haag kunnen sinds vorige week de seizoenkaart verlengen voor het seizoen 2024-2025.

Zij ontvangen persoonlijk bericht van de club met meer informatie. Er is dan tot 3 mei, 23.59 uur de tijd om de kaart te verlengen. In dat geval ben je ook verzekerd van (gratis) toegang tot de thuiswedstrijden in de play-offs.

ADO meldt dat vanwege algehele prijsstijgingen de afgelopen jaren de tarieven voor een seizoenkaart ook omhoog gaan. Afgelopen seizoen was al een prijsverhoging doorgevoerd voor nieuwe seizoenkaarthouders. Dit jaar zal deze gelijk getrokken worden, aldus de club.

Daar staat dus tegenover dat bestaande seizoenkaarthouders bij verlenging het voordeel ontvangen van het kosteloos bezoeken van de thuiswedstrijden in de play-offs. Klik op de onderstaande knop voor meer informatie.

Seizoenkaarthouders van ADO Den Haag kunnen sinds vorige week de seizoenkaart verlengen voor het seizoen 2024-2025.

Zij ontvangen persoonlijk bericht van de club met meer informatie. Er is dan tot 3 mei, 23.59 uur de tijd om de kaart te verlengen. In dat geval ben je ook verzekerd van (gratis) toegang tot de thuiswedstrijden in de play-offs.

ADO meldt dat vanwege algehele prijsstijgingen de afgelopen jaren de tarieven voor een seizoenkaart ook omhoog gaan. Afgelopen seizoen was al een prijsverhoging doorgevoerd voor nieuwe seizoenkaarthouders. Dit jaar zal deze gelijk getrokken worden, aldus de club.

Daar staat dus tegenover dat bestaande seizoenkaarthouders bij verlenging het voordeel ontvangen van het kosteloos bezoeken van de thuiswedstrijden in de play-offs. Klik op de onderstaande knop voor meer informatie.

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]