Skip to content Skip to footer

Supportersvereniging Haagsche Bluf in een modern jasje

De Supportersvereniging Haagsche Bluf heeft zijn oorsprong in 2015 en bestaat dus inmiddels al ruim zeven jaar. Aan het begin van 2021 is een aantal supporters met elkaar gaan praten hoe we nu gezamenlijk meer leven in de brouwerij konden brengen. Uiteindelijk heeft dat vanwege corona en overnameperikelen ervoor gezorgd dat we pas begin 2022 eindelijk het idee tot uitvoering konden brengen.
Het plan heeft geleid tot een volwaardige supportersvereniging waar in ieder geval al de grootste groepen binnen het stadion bij aangesloten zijn.

SVHB bestaat uit een Bestuur van 7 personen waarbij er een voorzitter, vicevoorzitter, secretaris en penningmeester zijn, aangevuld met iemand van het Kids vak, Fan Support en FCDH, en hieruit is een Dagelijks Bestuur van 3 bestuursleden gevormd. Daarnaast is er een Adviesraad bestaande uit 7 personen waarbij er expertise is op verschillende terreinen. Ook is er nog een Supportersraad.

Het Bestuur en de Adviesraad zullen maandelijks gaan vergaderen en wanneer dit nodig is zal het Dagelijks Bestuur in gesprek gaan met o.a. de club.
De Supportersraad is vertegenwoordigd in een WhatsApp groep waarin ook een aantal Bestuursleden zit die de zaken die worden besproken meenemen in de vergadering van het Bestuur SVHB.

De volgende 4 doelen zijn voor de periode tot en met het seizoen 2022 – 2023 besloten:
1 Zichtbaarheid SVHB naar buiten;
2 Verbondenheid tussen álle tribunes;
3 Spreekbuis namens álle leden van SVHB;
4 Goede relatie met Directie ADO.

Daarnaast zijn we gestart met de volgende werkgroepen:
1 Sfeer;
2 Evenementen.

Nadat we een goede start hebben gemaakt en we ons tijdens de wedstrijden in het vorige seizoen al flink hebben laten zien met sfeeracties en evenementen rondom alle thuiswedstrijden is er helaas door omstandigheden, die veroorzaakt zijn na de laatste wedstrijd, een beetje vertraging opgelopen. Omdat we vooral aan damage control moesten doen en we met flinke regelmaat om de tafel zaten met het bestuur van ADO Den Haag, hebben wij ons niet meer kunnen concentreren op het naar buiten treden als SVHB en het verder organiseren van sfeeractiviteiten en evenementen.
Maar we moeten door en dat gaan we vanaf nu dan ook doen.

In de komende periode zullen wij daarom ook vaker van ons laten horen en meer uitleggen over hetgeen wat wij al doen en vooral ook wat we willen gaan bereiken.

Ideeën, suggesties of wil je deel uitmaken van SVHB? Laat het ons weten via het contactformulier op de website.

De Supportersvereniging Haagsche Bluf heeft zijn oorsprong in 2015 en bestaat dus inmiddels al ruim zeven jaar. Aan het begin van 2021 is een aantal supporters met elkaar gaan praten hoe we nu gezamenlijk meer leven in de brouwerij konden brengen. Uiteindelijk heeft dat vanwege corona en overnameperikelen ervoor gezorgd dat we pas begin 2022 eindelijk het idee tot uitvoering konden brengen.
Het plan heeft geleid tot een volwaardige supportersvereniging waar in ieder geval al de grootste groepen binnen het stadion bij aangesloten zijn.

SVHB bestaat uit een Bestuur van 7 personen waarbij er een voorzitter, vicevoorzitter, secretaris en penningmeester zijn, aangevuld met iemand van het Kids vak, Fan Support en FCDH, en hieruit is een Dagelijks Bestuur van 3 bestuursleden gevormd. Daarnaast is er een Adviesraad bestaande uit 7 personen waarbij er expertise is op verschillende terreinen. Ook is er nog een Supportersraad.

Het Bestuur en de Adviesraad zullen maandelijks gaan vergaderen en wanneer dit nodig is zal het Dagelijks Bestuur in gesprek gaan met o.a. de club.
De Supportersraad is vertegenwoordigd in een WhatsApp groep waarin ook een aantal Bestuursleden zit die de zaken die worden besproken meenemen in de vergadering van het Bestuur SVHB.

De volgende 4 doelen zijn voor de periode tot en met het seizoen 2022 – 2023 besloten:
1 Zichtbaarheid SVHB naar buiten;
2 Verbondenheid tussen álle tribunes;
3 Spreekbuis namens álle leden van SVHB;
4 Goede relatie met Directie ADO.

Daarnaast zijn we gestart met de volgende werkgroepen:
1 Sfeer;
2 Evenementen.

Nadat we een goede start hebben gemaakt en we ons tijdens de wedstrijden in het vorige seizoen al flink hebben laten zien met sfeeracties en evenementen rondom alle thuiswedstrijden is er helaas door omstandigheden, die veroorzaakt zijn na de laatste wedstrijd, een beetje vertraging opgelopen. Omdat we vooral aan damage control moesten doen en we met flinke regelmaat om de tafel zaten met het bestuur van ADO Den Haag, hebben wij ons niet meer kunnen concentreren op het naar buiten treden als SVHB en het verder organiseren van sfeeractiviteiten en evenementen.
Maar we moeten door en dat gaan we vanaf nu dan ook doen.

In de komende periode zullen wij daarom ook vaker van ons laten horen en meer uitleggen over hetgeen wat wij al doen en vooral ook wat we willen gaan bereiken.

Ideeën, suggesties of wil je deel uitmaken van SVHB? Laat het ons weten via het contactformulier op de website.

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]