Skip to content Skip to footer

Statement SVHB Willem II uit

Beste supporters,
 
Afgelopen zomer zijn wij hard bezig geweest om de aangekondigde maatregelen vanuit de club, n.a.v. Excelsior, ongedaan te maken.
Op een strenger beleid bij de wedstrijden na is dit ook gelukt.
 
Bij de wedstrijd tegen Willem II is het echter weer fout gegaan doordat er vuurwerk vanuit het uitvak richting de supporters van Willem II is gegooid waardoor de wedstrijd tijdelijk werd stilgelegd.
 
Ongetwijfeld levert dit weer een onderzoek op vanuit de KNVB en de club mogelijk een boete. Daarnaast zal de club mogelijk weer met extra maatregelen gaan komen richting de supporters. Maatregelen waar we juist onze best voor hebben gedaan om ze weg te krijgen!
 
Ja, iedereen mag ontevreden zijn over de resultaten en daarmee de kans op directe promotie met de week kleiner zien worden. Ja, iedereen mag ontevreden zijn over het beleid en daarover zijn ongenoegen uiten d.m.v. spandoeken etc. maar gooi geen vuurwerk, bier en andere rotzooi op het veld waardoor de club een boete krijgt en wij een nieuwe maatregel.
 
SUPPORT OUR TEAM!
Beste supporters,
 
Afgelopen zomer zijn wij hard bezig geweest om de aangekondigde maatregelen vanuit de club, n.a.v. Excelsior, ongedaan te maken.
Op een strenger beleid bij de wedstrijden na is dit ook gelukt.
 
Bij de wedstrijd tegen Willem II is het echter weer fout gegaan doordat er vuurwerk vanuit het uitvak richting de supporters van Willem II is gegooid waardoor de wedstrijd tijdelijk werd stilgelegd.
 
Ongetwijfeld levert dit weer een onderzoek op vanuit de KNVB en de club mogelijk een boete. Daarnaast zal de club mogelijk weer met extra maatregelen gaan komen richting de supporters. Maatregelen waar we juist onze best voor hebben gedaan om ze weg te krijgen!
 
Ja, iedereen mag ontevreden zijn over de resultaten en daarmee de kans op directe promotie met de week kleiner zien worden. Ja, iedereen mag ontevreden zijn over het beleid en daarover zijn ongenoegen uiten d.m.v. spandoeken etc. maar gooi geen vuurwerk, bier en andere rotzooi op het veld waardoor de club een boete krijgt en wij een nieuwe maatregel.
 
SUPPORT OUR TEAM!

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]