Skip to content Skip to footer

Statement SVHB bij ontslagen ADO

“Heb je het laatste nieuws al gehoord?”, gonsde het afgelopen vrijdag in en rond het stadion. “Een nieuwe trainer?” Nee, de kop in het Algemeen Dagblad, “Onrust bij ADO: drie medewerkers door eigenaar Bolt uit hun functie ontheven.”

De functies Head of Operations van Maurice Westerwoudt en Human Resources Manager Rebecca de Buck zijn opgeheven en Senior Account Manager Dave Zonderop is uit zijn functie gezet. Wat een tegenslag voor Rebecca en Dave. Wij wensen hen sterkte in deze periode en – na verwerking van de klap – succes in hun verdere loopbanen.

Met Maurice heeft de Supportersvereniging Haagsche Bluf (SVHB) dit seizoen een hechte band opgebouwd. Vanaf het moment dat hij terugkwam bij ADO heeft hij geïnvesteerd in betrokkenheid van ons als supporters. Hij was ontvankelijk en goed benaderbaar. Hij sprak onze taal. Hij informeerde ons, liet blijken als hijzelf geen informatie had en incasseerde onze kritiek, op bijvoorbeeld de ticketing. Samen met Koos Roeg (Supporter Liaison Officer) heeft hij ervoor gezorgd dat we dit seizoen periodiek overleg hadden. Dat we bovendien twee uur vóór elke thuiswedstrijd in het stadion als SVHB, FCDH en Fan Support met hem bespraken wat we van elkaar konden verwachten. Dat we daarnaast konden deelnemen aan het overleg tussen politie, veiligheidscoördinatoren van clubs en supporters rond uitwedstrijden. En last but least heeft Maurice ervoor gezorgd dat we in gesprek gingen met burgemeester Jan van Zanen.

Alle stakeholders bij ADO hebben hun eigen verantwoordelijkheden. Op het bord van Maurice lag ondermeer de veiligheid in het stadion. Wat een stappen zijn op dat gebied dit seizoen gezet. In het gesprek van SVHB met de burgemeester heeft Maurice van Jan van Zanen hiervoor ook de complimenten gekregen. SVHB hoopt dat de burgemeester het vertrouwen houdt in ADO als het gaat om de veiligheid en in ons als supporters als het gaat om bijvoorbeeld meer publiek op de tribunes.

Juist aan het einde van het seizoen wilde SVHB met Maurice (en Koos Roeg) aan tafel. Evalueren, terugkijken om te kijken wat goed ging, maar met name vooruitkijken op wat beter moest. In de hoop op een stabiele samenwerking tussen club en ons. Helaas helaas komt het niet van dat gesprek. Hij stond ervoor open.

Wij wensen ook Maurice sterkte in de verwerking van de tegenslag en teleurstelling. Dit zal tijd kosten, een periode waarin we wellicht toch contact met hem houden.

Diego de Jong

Supportersvereniging Haagsche Bluf

 

 

“Heb je het laatste nieuws al gehoord?”, gonsde het afgelopen vrijdag in en rond het stadion. “Een nieuwe trainer?” Nee, de kop in het Algemeen Dagblad, “Onrust bij ADO: drie medewerkers door eigenaar Bolt uit hun functie ontheven.”

De functies Head of Operations van Maurice Westerwoudt en Human Resources Manager Rebecca de Buck zijn opgeheven en Senior Account Manager Dave Zonderop is uit zijn functie gezet. Wat een tegenslag voor Rebecca en Dave. Wij wensen hen sterkte in deze periode en – na verwerking van de klap – succes in hun verdere loopbanen.

Met Maurice heeft de Supportersvereniging Haagsche Bluf (SVHB) dit seizoen een hechte band opgebouwd. Vanaf het moment dat hij terugkwam bij ADO heeft hij geïnvesteerd in betrokkenheid van ons als supporters. Hij was ontvankelijk en goed benaderbaar. Hij sprak onze taal. Hij informeerde ons, liet blijken als hijzelf geen informatie had en incasseerde onze kritiek, op bijvoorbeeld de ticketing. Samen met Koos Roeg (Supporter Liaison Officer) heeft hij ervoor gezorgd dat we dit seizoen periodiek overleg hadden. Dat we bovendien twee uur vóór elke thuiswedstrijd in het stadion als SVHB, FCDH en Fan Support met hem bespraken wat we van elkaar konden verwachten. Dat we daarnaast konden deelnemen aan het overleg tussen politie, veiligheidscoördinatoren van clubs en supporters rond uitwedstrijden. En last but least heeft Maurice ervoor gezorgd dat we in gesprek gingen met burgemeester Jan van Zanen.

Alle stakeholders bij ADO hebben hun eigen verantwoordelijkheden. Op het bord van Maurice lag ondermeer de veiligheid in het stadion. Wat een stappen zijn op dat gebied dit seizoen gezet. In het gesprek van SVHB met de burgemeester heeft Maurice van Jan van Zanen hiervoor ook de complimenten gekregen. SVHB hoopt dat de burgemeester het vertrouwen houdt in ADO als het gaat om de veiligheid en in ons als supporters als het gaat om bijvoorbeeld meer publiek op de tribunes.

Juist aan het einde van het seizoen wilde SVHB met Maurice (en Koos Roeg) aan tafel. Evalueren, terugkijken om te kijken wat goed ging, maar met name vooruitkijken op wat beter moest. In de hoop op een stabiele samenwerking tussen club en ons. Helaas helaas komt het niet van dat gesprek. Hij stond ervoor open.

Wij wensen ook Maurice sterkte in de verwerking van de tegenslag en teleurstelling. Dit zal tijd kosten, een periode waarin we wellicht toch contact met hem houden.

Diego de Jong

Supportersvereniging Haagsche Bluf

 

 

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]