Skip to content Skip to footer

Nieuws voor ADO Den Haag Supporters!

Op vrijdag 3 november zaten Diego (Voorzitter), Geer (Vicevoorzitter) en Peter (Secretaris) van de Supportersvereniging Haagsche Bluf (SVHB) met Natascha van Grinsven-Admiraal (Algemeen Directeur ADO Den Haag) en Koos Roeg (Supporter Liaison Officer) aan tafel.
 
Het grootste onderwerp van gesprek was het vertrouwen tussen de supporters en onze geliefde club, evenals de communicatie tussen SVHB en ADO Den Haag. Aan het einde van het gesprek kwamen we tot een belangrijke overeenkomst: vanaf nu zullen we elke maand samenkomen voor een vergadering. Dit toont aan dat zowel de supporters als de club serieus bezig zijn met het versterken van hun band.
 
Het is geweldig om te zien dat er stappen worden gezet naar een betere samenwerking, waarbij verbinding centraal staat. Natuurlijk is er nog veel werk aan de winkel, maar de wil om samen te werken is duidelijk aanwezig. Laten we samen onze club blijven steunen en de positieve energie verspreiden. Samen maken we ADO Den Haag sterker dan ooit tevoren!
 
Kan een afbeelding zijn van de tekst 'G HAAGSCHE BLUF OFFICIELE SUPPORTERSVERENIGING'
 
Op vrijdag 3 november zaten Diego (Voorzitter), Geer (Vicevoorzitter) en Peter (Secretaris) van de Supportersvereniging Haagsche Bluf (SVHB) met Natascha van Grinsven-Admiraal (Algemeen Directeur ADO Den Haag) en Koos Roeg (Supporter Liaison Officer) aan tafel.
 
Het grootste onderwerp van gesprek was het vertrouwen tussen de supporters en onze geliefde club, evenals de communicatie tussen SVHB en ADO Den Haag. Aan het einde van het gesprek kwamen we tot een belangrijke overeenkomst: vanaf nu zullen we elke maand samenkomen voor een vergadering. Dit toont aan dat zowel de supporters als de club serieus bezig zijn met het versterken van hun band.
 
Het is geweldig om te zien dat er stappen worden gezet naar een betere samenwerking, waarbij verbinding centraal staat. Natuurlijk is er nog veel werk aan de winkel, maar de wil om samen te werken is duidelijk aanwezig. Laten we samen onze club blijven steunen en de positieve energie verspreiden. Samen maken we ADO Den Haag sterker dan ooit tevoren!
 
Kan een afbeelding zijn van de tekst 'G HAAGSCHE BLUF OFFICIELE SUPPORTERSVERENIGING'
 

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]