Skip to content Skip to footer

Nieuws van het bestuur

Mede-supporters,
 
Afgelopen week heeft er een wisseling van de wacht plaatsgevonden in het Bestuur van de officiële supportersvereniging Haagsche Bluf; voorzitter Geer Dekker Kleijn en vicevoorzitter Diego de Jong hebben van positie gewisseld. Als nieuwe voorzitter zal Diego zich vanaf heden dus nog meer met supporterszaken gaan bezighouden.
 
Via deze weg willen wij laten weten in gesprek te zijn en te blijven met de club. De gesprekken kunnen als positief en kritisch betiteld worden. Zo is er mede door die gesprekken voor gezorgd dat de maatregelen n.a.v. Excelsior wat versoepeld zijn. Gezien de huidige sportieve malaise zal ook dit issue een gespreksonderwerp blijven. Daarmee willen wij escalatie voorkomen.
Na een dramatische eerste periode van dit seizoen keken we voorzichtig wat positiever uit naar de 2e periode. Zeker na de overtuigende winstpartij in Breda. Helaas is die hoopvolle vooruitblik alweer snel de nek omgedraaid. Afgelopen vrijdag, in de zoveelste verschrikkelijk pot, waren er vocale verzoeken aan de trainer om te vertrekken, witte zakdoekjes en werd de tribune door een deel van de fans voortijdig verlaten. De hekken eruit, ME-charges, stadionverboden, negatieve publiciteit zijn zaken die wij hopen te kunnen voorkomen. Op korte termijn staat een gesprek gepland tussen de club en de supportersvereniging Haagsche Bluf.
To be continued…
 
Met vriendelijke groet,
Diego de Jong
Voorzitter supportersvereniging Haagsche Bluf
Mede-supporters,
 
Afgelopen week heeft er een wisseling van de wacht plaatsgevonden in het Bestuur van de officiële supportersvereniging Haagsche Bluf; voorzitter Geer Dekker Kleijn en vicevoorzitter Diego de Jong hebben van positie gewisseld. Als nieuwe voorzitter zal Diego zich vanaf heden dus nog meer met supporterszaken gaan bezighouden.
 
Via deze weg willen wij laten weten in gesprek te zijn en te blijven met de club. De gesprekken kunnen als positief en kritisch betiteld worden. Zo is er mede door die gesprekken voor gezorgd dat de maatregelen n.a.v. Excelsior wat versoepeld zijn. Gezien de huidige sportieve malaise zal ook dit issue een gespreksonderwerp blijven. Daarmee willen wij escalatie voorkomen.
Na een dramatische eerste periode van dit seizoen keken we voorzichtig wat positiever uit naar de 2e periode. Zeker na de overtuigende winstpartij in Breda. Helaas is die hoopvolle vooruitblik alweer snel de nek omgedraaid. Afgelopen vrijdag, in de zoveelste verschrikkelijk pot, waren er vocale verzoeken aan de trainer om te vertrekken, witte zakdoekjes en werd de tribune door een deel van de fans voortijdig verlaten. De hekken eruit, ME-charges, stadionverboden, negatieve publiciteit zijn zaken die wij hopen te kunnen voorkomen. Op korte termijn staat een gesprek gepland tussen de club en de supportersvereniging Haagsche Bluf.
To be continued…
 
Met vriendelijke groet,
Diego de Jong
Voorzitter supportersvereniging Haagsche Bluf

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]