Skip to content Skip to footer

ADO Den Haag Jubileumboek

Afgelopen zondag was in het stadion voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur de presentatie van het ADO Den Haag Jubileumboek. Met interessante interviews met o.m. de oud-spelers Sjaak Roggeveen, Lex Schoenmaker en Jan-Paul Saeijs. En de onthulling door burgemeester Jan van Zanen.5 kilogram lees- en kijkplezier. Een enorm werk voor alle makers van dit meesterstuk. Dank daarvoor. Voor iedere die hard ADO-fan een absolute must om minimaal te hebben en maximaal door te bladeren en te lezen. Dat laatste wordt een uitdaging, wat een hoeveelheid boeiende informatie. Zelfs voor de jonge ADO Kids. Een paar indrukken van de presentatie.
 
Oh ja, wordt lid van de Supportersvereniging Haagsche Bluf op https://www.svhaagschebluf.nl/product/lidmaatschap-svhb/ en lees waaraan je bijdraagt met je lidmaatschap. Dankjewel alvast.
Afgelopen zondag was in het stadion voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur de presentatie van het ADO Den Haag Jubileumboek. Met interessante interviews met o.m. de oud-spelers Sjaak Roggeveen, Lex Schoenmaker en Jan-Paul Saeijs. En de onthulling door burgemeester Jan van Zanen.5 kilogram lees- en kijkplezier. Een enorm werk voor alle makers van dit meesterstuk. Dank daarvoor. Voor iedere die hard ADO-fan een absolute must om minimaal te hebben en maximaal door te bladeren en te lezen. Dat laatste wordt een uitdaging, wat een hoeveelheid boeiende informatie. Zelfs voor de jonge ADO Kids. Een paar indrukken van de presentatie.
 
Oh ja, wordt lid van de Supportersvereniging Haagsche Bluf op https://www.svhaagschebluf.nl/product/lidmaatschap-svhb/ en lees waaraan je bijdraagt met je lidmaatschap. Dankjewel alvast.

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]